8 vecí, ktoré urobia pri predaji vašej nehnuteľnosti MALÝ zázrak.

 Prečo pracujem práve takto?

Pretože, vďaka tomu predám VŽDY, RYCHLEJŠIE a za VIAC PEŇAZÍ a mám to mnohonásobne overené na stovkách mojich doterajších predajoch nehnuteľností

 1.   100% služby pre predaj nehnuteľností z Bratislavy a blízkeho okolia

Poznať reálnu cenu nehnuteľnosti je základ úspešného predaja. Vďaka dobrej cenovej stratégií dosiahneme najvyššiu predajnú cenu. Prídem k Vám osobne a vypracujem Vám trhovú cenu Vašej nehnuteľnosti. Detailne Vám predstavím všetky kroky a celý plán predaja ako predať za najvyššiu cenu a bezpečne.

 

 

2.Homestaging a profi fotky

Či sa nám niečo zapáči, rozhodujú naše oči. To sa týka tak isto aj nehnuteľností. Ako na nás nehnuteľnosť zapôsobí na prvý pohľad rozhodne to, či si ju kúpime.

Homestaging a profesionálna fotografia sú tie pravé nástroje, vďaka ktorým sa záujemca do vašej nehnuteľnosti ihneď zamiluje.

 1 

3. 3D scan nehnuteľnosti

3D scan nehnuteľnosti sú najmodernejšie technológie pre ich úspešný predaj. Vďaka 3D scanu získa záujemca o kúpu nehnuteľnosti detailný prehľad o jej interiéri aj exteriéri.

Výhody tejto 3D prehliadky nehnuteľnosti sú, že záujemca si ju môže pozrieť z pohodlia svojho domova cez svoj notebook a nerušeným „prechádzaním“ po nehnuteľnosti a všetkých jej izbách a priestoroch získava všetky potrebne vizuálne informácie. Keď ho v tejto fáze nehnuteľnosť osloví, nasleduje osobná prehliadka, kde už všetko spoznáva a nie je ničím prekvapený. Je to už „istá prehliadka“ so záujemcom s vysokým záujmom o kúpu nehnuteľnosti.

4. Video prehliadky

Video prehliadky priťahujú ešte viac záujemcov o kúpu nehnuteľnosti. Všetci radšej pozeráme video ako fotky. Video viac napovie o nehnuteľnosti ako statická fotka. 

5. Samotný web nehnuteľnosti

Pre Vašu nehnuteľnosť, ktorú pôjdem predať, vytvorím špeciálnu a samostatnú webovú stránku, kde záujemca nájde všetky potrebné informácie o Vašej nehnuteľnosti, fotodokumentáciu, video, 3D scan, atď.

sastin

www.polyfunkcnydom-sastin.sk 

 

6. Pôdorysy

 

Každý záujemca o kúpu nehnuteľnosti chce mať predstavu o priestore. Je to pre neho dôležitá vec, aby si ihneď vedel predstaviť ako v nej bývať ako si ju zariadiť a ako kompletne vojsť do nej so všetkými svojimi vecami. Tento pohľad zabezpečuje pôdorys nehnuteľnosti.

podorys_web

7. Reklama na sociálnych sieťach

Sociálne siete hýbu svetom a tiež predajom nehnuteľností. Ako využiť sociálne siete pre efektívny predaj nehnuteľnosti? Vytvoriť si platenú reklamu na Facebook, Instagram, Linkedin a zacieliť reklamu na tú správnu cieľovú skupinu.

 

8. A vždy niečo navyše s čím Vás prekvapím...

Pre dobrý predaj je potrebné vytvoriť správny marketingový mix a namiešať tie správne „marketingové ingredencie“. Ozvite sa mi a rád sa s Vami stretnem na dobrej káve. Preberieme spolu všetko. Poviem vám, čo je najlepšie urobiť pre predaj Vašej nehnuteľnosti za čo najvyššiu cenu.

 Zavolajte mi na číslo 0917 052 310 a do 4 hodín som u vás!

Vladimír MATRKA, RSc.,

fotka-matrka_ru

matrka@dubrawareal.sk

www.vladimirmatrka.sk 

www.dubrawareal.sk