Polyfunkčný dom - Šaštín

Polyfunkčný dom so 4 izbovým bytom

Šaštín-Stráže

Popis nehnuteľnosti

Vladimír Matrka – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľov historickú polyfunkčnú budovu, ktorej prvý záznam sa datuje z roku 1923. Naša budova sa nachádza uprostred úplného centra Šaštína na námestí neďaleko rímskokatolíckej Sedembolestnej baziliky Panny Márie, čiže ide skutočne o reprezentatívnu lokalitu.

Šaštín-Stráže je malebné mestečko ležiace v okrese Senica v Trnavskom kraji. Patrí medzi najstaršie obce na Záhorí a mal vždy významné postavenie v hospodárskom a cirkevnom živote Slovenska. Dnes tu žije 4972 obyvateľov. Nachádza sa 18 km západne od Senice, 33 km severne od Malaciek a 20 km južne od Holíča. V Šaštíne sa nachádza železničná stanica Šaštín - Stráže, ktorá leží na trati Kúty – Trnava. Pár km od Šaštína je pripojenie na diaľnicu D2 smerom na Bratislavu alebo Českú republiku.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Nehnuteľnosť sa nachádza v zastavanom území obce Šaštín-Stráže. Vznikla prestavbou a prístavbou rodinného domu. Prístup je priamo z uličného parteru. Stavba obsahuje dve časti,  a to nebytové priestory a ubytovaciu časť. Predná časť stavby (časť od námestia) je dvojpodlažná s čiastočným suterénom, dvoma podlažiami a nevyužitým podkrovným priestorom. V suteréne objektu sú dve miestnosti. Nad suterénom, teda v prednej časti objektu, je hlavný podnikateľský priestor - lekáreň.

DISPOZIČNÉ ČLENENIE:

Lekáreň, dve kancelárie, priestor na príjem tovaru, skladové priestory, WC, výlevka, chodba, ktorá vedie do laboratória, umyvárne, dennej miestnosti šatne a sprchy. Lekáreň je prístupná z čelnej strany objektu - hlavný vchod, z boku - z prejazdu do dvora - bočný vchod pre personál, no zároveň z dvora. Tu sa vstupuje cez zázemie, ktorým je bytová jednotka so sociálnym zariadením a už spomínanú chodbu.  Cez železobetónové točité schodisko je prístupný samostatný bytový priestor - veľkometrážny byt. V byte sa cez vstupnú halu vstupuje ďalších miestností, ktorými sú: štyri izby, kuchyňa, kúpeľňa, WC, šatník, sklad. Z kuchyne je prístupná i vonkajšia veľká terasa s výhľadom do dvora.

Železobetónové schodisko pokračuje až do priestoru podkrovia, ktoré je aktuálne nevyužívané. V tejto časti objektu sú výplne otvorov plastové s izolačným dvojsklom. Priestory kúpeľní sú doplnené o keramický obklad. Podláhy sú riešené ako keramická dlažba, laminátová podlaha a linoleum v závislosti od využitia priestoru. Táto časť stavby je pekne udržiavaná, je po celkovej rekonštrukcii. Objekt je dvojpodlažný len pod pôdorysom bytu s terasou.

Stavby sú spojené do jedného uceleného celku tvaru "L", uzavretého susedmi od strany námestia, no z opačnej strany je prístup i príjazd na dvor stavby cez zadnú oceľovú bránu.

Nehnuteľnosť leží v zaujímavej lokalite, je teda prístupnyá pre peších i autom z oboch strán, čo je veľkou výhodou! Sú jasne dané jeho hranice, či už stavbou či oplotením. Je tu značná plocha pre prístavby, či iné využitie, čo navyšuje hodnotu nehnuteľností.

 

PRE KOHO JE TÁTO BUDOVA URČENÁ:

-            potraviny

-            lekáreň

-            boutique ( šatstvo, obuv, detské veci, kojenecké, dámske, pánske oblečenie, turistika,

             Šport)

-            podnikateľský plán a projekt prenájom ubytovania „airbnb“

-            malý hotel

-           priestory ponúkajú veľkorysý priestor a ich dispozícia by spĺňala a vytvorila dobré

             podmienky pre činnosť zdravotných firiem, súkromné lekárske ambulancie

-           ďalšie možnosti pre výživové centrum, depilácie, masáže, manikúra, pedikúra,

             cvičenie pre tehotné ženy, kalanetika

-           ajurvéda, joga, terapie, poradenstvo, BIO potraviny, výživové doplnky

-           je vhodná tiež ako sídlo pre jazykovú školu

-           možnosť obsadenia budovy marketingovou spoločnosťou

-           telekomunikačná a IT firma  

-           administratívna spoločnosť

-           obchodná spoločnosť

-           advokátska spoločnosť

-           finančná a poradenská spoločnosť

-           poisťovacia spoločnosť

-           PRE VŠETKY SPOLOČNOSTI A FIRMY, KTORÉ MAJÚ PLÁNY A VÍZIE A V BUDOVE

            NÁJDU SVOJE VYUŽITIE

 

NÁZOR MAKLÉRA:

Krásna priestranná budova priamo v srdci Šaštína neďaleko rímskokatolíckej baziliky s obrovským potenciálom pre všetky druhy podnikania. Veľký dvor, garáže, dielne, samotná prevádzka, bytová jednotka, dobrá dostupnosť na diaľnicu smerom na Bratislavu aj Českú republiku, železničná stanica, neďaleko sa nachádzajú všetky nákupné pasáže aj zastávky MHD a to dáva tomuto domu všetky potrebné tromfy na dobré vyhliadky pre nového majiteľa.

 

Nedá sa všetko popísať o tejto z vonku originálnej a z vnútra priestorovo veľkorysej budove

s fantastickým potenciálom pre ľudí s víziou, ktorým technické zabezpečenie budovy ponúkne silné zázemie pre ich podnikateľskú činnosť v akejkoľvek oblasti.

 Preto všetkých záujemcov pozívam na osobnú obhliadku, kde Vám priestory napovedia viac, otvoria Vám Vašu predstavivosť a načrtnú všetky ďalšie možnosti.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky.
Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

 

 

 

Fotogaléria

Kontakt:

 

Vladimír Matrka, RSc.

0917 052 310

vladimir@vladimirmatrka.sk

matrka@dubrawareal.sk 

fotka-matrka_ru

Kontaktný formulár